Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

PPH DREW-MIŚ

Skład drewna DREW-MIŚ

Elementy drewniane dla zakładów stolarskich

Firma PPH Drew-MiŚ powstała w 1998 roku w Oławie. Naszym głównym celem było zaopatrywanie zakładów stolarskich oraz klientów indywidualnych w różne gatunki tarcicy suchej. Od samego początku największą uwagę zwracano na jakość oraz wilgotność sprzedawanego drewna. Z czasem rozwinęliśmy działalność firmy, otwierając kolejne składy drewna w Żarach oraz we Wrocławiu. Stale poszerzamy nasz asortyment, podążając za trendami i zmianami w branży stolarskiej. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu szeroką gamę produktów najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

Tarcica – krajowa i egzotyczna

Proponujemy tarcicę iglastą, liściastą oraz tarcicę z drewna egzotycznego. Oferowana tarcica suszona jest w zamkniętych komorach, gdzie pod wpływem podwyższonej temperatury uzyskuje właściwy poziom wilgotności.

Deski tarasowa

Deski tarasowe wykonujemy z różnych gatunków drewna. Doskonale spełniają swoje zadania jako deski do budowy tarasów drewnianych, podestów, konstrukcji ogrodowych. Oprócz walorów estetycznych pełnią funkcję antypoślizgową. Proponujemy kompletne systemy konstrukcyjne i wykończeniowe.

Elewacje drewniane

Elewacja drewniana to znakomity sposób na wykończenie lub remont domu. Zgodnie z popularną ostatnią modą na eko budownictwo nadaje budynkom naturalny charakter i doskonale komponuje się z otaczającą przyrodą. Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa inwestycji kompletne systemy elewacji drewnianych.

Sklejki

Proponujemy szeroki wybór różnych typów i zastosowań sklejek drewnianych. Sklejki wodoodporne, antypoślizgowe, pakunkowe, elastyczne, szalunkowe lub kolorowe oraz forniry.

Blaty drewniane

Blaty drewniane to elementy wyposażenia kuchni oraz łazienek. Oferujemy duży wybór gotowych blatów z drewna krajowego oraz egzotycznego oraz różnego rodzaju płyty stolarskie.

Drewno konstrukcyjne

Sprzedajmy drewno konstrukcyjne suszone w komorach suszarniczych i wysortowane pod względem wytrzymałości. Ze względu na sposób cięcia i niską wilgotność nasze drewno konstrukcyjne prawie nie wykazuje skłonności do pęknięć i charakteryzuje się stabilnością kształtów.

Chemia do drewna

W naszej szerokiej ofercie znajdziecie również Państwo preparaty do konserwacji oraz dekoracji powłok drewnianych, oleje do drewna, lazury i impregnaty do drewna.

Witryna stworzona na platformie